Rubrika Levné letenky do Austrálie

Levné letenky do Austrálie za 26850Kč včetně popl.

AustrálieLetenky do Austrálie jsou nyní v akci ! Ve spolupráci s leteckou společností Korean air nabízímé levné roční zpáteční letenky do Austrálie a sice konkrétně do Sydney či Brisbane v ceně 26850Kč včetně popl. Případně je možno tato města i kombinovat navzájem. Tyto letenky do Austrálie jsou vhodné především pro ty, kteří chtějí odletět do Austrálie na rok studovat. Zdarma Vám můžeme sehnat hotel na ceste zpět v Soulu včetně transferů a snídaně, dále až 45kg zavazadel na osobu a máte možnost měnit i vícekrát datum návratu zdarma!! Pokud chcete vyrazit jen na krátkou dovolenou, rádi Vám zprostředkujeme i půjčení auta v Austrálii se slevou oproti cenám samotných autopůjčoven. Ke 4 letenkám navíc jako jediní nabízíme průvodce Lonely planet na Austrálii zdarma! Pokud se Vám tato nabídka líbí, tak si námi nechte rezervovat letenky do Austrálie.

Levné letenky na Nový Zéland a do Austálie od 17600Kč vč. pop.

Levné letenky s Brunei airlinesPRODEJ UKONČEN. Rok 2009 je z hlediska cen letenek opravdu zlomovým pro cestující, kteří letí na Nový Zéland či do Austrálie na půl roku či rok, ale i na kratší dobu. Až do 12.8.2009 totiž můžeme využívat akce na levné letenky na Nový Zéland s odletem z Prahy v cenách od 18500Kč včetně popl za půlroční a 20.000 Kč včetně popl za roční letenku, kde za případnou první změnu návratu zaplatíte na zastoupení letecké společnosti jen 30NZD(cca 300Kč). Odlétat můžete od teď až do 11.12. Ceny těchto levných letenek do Austrálie při odletu z Prahy začínají na 17600Kč včetně popl. za Perth a 18700Kč včetně popl za Brisbane. Je možné využít i stopoveru zdarma v Bruneji, odkud se můžete levně letecky dostat i do dalších zemí JV Asie. Proto neváhejte, a objednávejte levné letenky dokud jsou volná místa.

© 2023 Austrálie – letenky – pronájem aut – studium s.r.o. : Ičo 27326225 | Letenky na Nový Zéland | | Kanada Working Holiday | | Akční letenky na Nový Zéland | Mapa stránek