Poptávka na letenky

Pro nabídku letenek prosíme vyplňte tento formulář. Budeme se Vás snažit kontaktovat emailem co nejdříve.
Specializujeme se především na letenky do Střední a Jižní Ameriky, Asie, Oceánie a některých zemí Afriky. Bohužel nezpracováváme nabídky na letenky do USA, Kanady, Evropy. V těchto případech můžete využít přímo online rezervace letenek.

Info o odletu
  1. (povinná položka)
  2. (povinná položka)
  3. (povinná položka)
Info o příletu
  1. (povinná položka)
  2. (povinná položka)
  3. (povinná položka)
Info o cestujících
  1. (povinná položka)
  2. (pouze existující email)
 

cforms contact form by delicious:days

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Telefon a email je používán výhradně ke komunikaci o Vaší konkrétní poptávce, nikoliv k rozesíláním nekonkrétních nabídek. Měli byste zadávat takový email, který si můžete vyzvednout i v zahraničí (kvůli zaslání informace o případné změně letového řádu).

Po odeslání poptávky budete kontaktováni emailem. Zaslání telefonického spojení k naší společné komunikaci bohužel nestačí, protože telefonicky naše klienty až na opravdu urgentní případy nekontaktujeme.

Po úspěšné rezervaci od nás dostanete kód rezervace a domluvíte si s námi, kde a jak si letenku zaplatíte a převezmete. Letenky se dají platit hotově(některé i platební kartou) na pobočkách, převodem či vkladem na účet. Od 1.6. 2008 jsou všechny letenky elektronické, po přijetí platby jsou expedovány na Váš email, popřípadě i vytištěny na A4 na pobočce.

© 2023 Austrálie – letenky – pronájem aut – studium s.r.o. : Ičo 27326225 | Letenky na Nový Zéland | | Kanada Working Holiday | | Akční letenky na Nový Zéland | Mapa stránek